Prywatnie

Warszawianka od urodzenia, a od 30 lat wraz z rodziną mieszkanka Ursynowa. Interesuje się sportem, a w wolnych chwilach gra w tenisa ziemnego. Żona, mama i babcia 10-letniego Tomka.

Zawodowo

Magister inżynier, absolwentka Wydziału Inżynierii Środowiska na Politechnice Warszawskiej. Od ponad 40 lat pracuje przy inwestycjach jako projektant, kierownik budowy lub inżynier nadzoru. W swoich dokonaniach ma wiele obiektów użyteczności publicznej, m.in.: szpitale, szkoły, domy kultury czy obiekty sportowe.

Społecznie

Sekretarz koła Nowoczesnej na Ursynowie – przed 2015 rokiem nie związana z żadną inną inicjatywą polityczną. Pracowita, konkretna i skrupulatna w każdym podejmowanym działaniu.

Dzień dobry, nazywam się Halina Kupiecka kandyduję do Rady Dzielnicy Ursynów w okręgu nr 3

Zależy mi, aby nasza dzielnica była zarządzana przez ludzi z doświadczeniem i kompetencjami. Jako magister inżynier swoją wiedzą i wieloletnią praktyką  chętnie wspomogę merytorycznie Komisję Inwestycji Komunalnych i Transportu oraz Komisję Architektury i Ochrony Środowiska. Tu będę najbardziej przydatna.

Moje priorytety w kadencji 2018-2023:

  • Budowa parku sportowo – rekreacyjnego nad tunelem Południowej Obwodnicy Warszawy
  • Zgodna z przeprowadzonymi konsultacjami społecznymi realizacja Parku Cichociemnych (za Górką Kazurką)
  • Działanie na rzecz instalacji filtrów powietrza i montażu stacji monitorujących stężenia zanieczyszczeń przy wyrzutniach spalin obok tunelu POW
  • Dalsza rozbudowa infrastruktury rowerowej w dzielnicy

Merytoryczne i konkretne podejście do działania jest gwarancją prężnie rozwijającej się dzielnicy, w której każda grupa wiekowa znajdzie dla siebie przestrzeń do życia.

Stawiam na doświadczenie i kompetencje.

Program dla Ursynowa Cele i zadania w kadencji 2018-2023

Dobry plan to pierwszy krok do sukcesu. Poznaj zobowiązania, jakie kandydaci Koalicji Obywatelskiej zaciągają wobec wyborców z Ursynowa. Zobacz, co zrobimy dla naszej dzielnicy w ciągu najbliższych 5 lat.

Chcesz wiedzieć więcej? Subskrybuj mój osobisty newsletter z informacjami na temat mojej aktywności na Ursynowie i nie tylko...

Karolina Zdrodowska Miejsce 1 w okręgu nr 2

Olga Górna Miejsce 2 w okręgu nr 1

Halina Kupiecka Miejsce 2 w okręgu nr 3

Kamil Oździński Miejsce 3 w okręgu nr 4

Jan Sobota Miejsce 7 w okręgu nr 2

Marek Kwiatkowski Miejsce 4 w okręgu nr 1

Łączy nas Ursynów! Kandydaci do Rady Dzielnicy

Mamy różne kompetencje i doświadczenia. Reprezentujemy różne grupy społeczne. Łączy nas miejsce, w którym żyjemy – Ursynów. Gwarantujemy świeże spojrzenie, nowoczesne rozwiązania oraz energię w działaniu. Głos oddany na nas nie będzie zmarnowany.

Kamil Krzemkowski Miejsce 6 w okręgu nr 1

Radosław Dębiec Miejsce 5 w okręgu nr 4

Marek Tomaszewski Miejsce 5 w okręgu nr 5

Piotr Kulik Miejsce 6 w okręgu nr 3

Chcesz porozmawiać? Zadzwoń do mnie: +48 691 77 05 77

Chętnie porozmawiam na tematy związane z naszą dzielnicą i najbliższym otoczeniem. Zachęcam do bezpośredniego kontaktu.