Prywatnie

Od 12 lat związany z Ursynowem. Aktywny uczestnik turniejów sportowych w szczególności badmintonowych i bilardowych. Brązowy medalista Mistrzostw Polski w bilardzie angielskim.

Zawodowo

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UW. Obecnie radca prawny specjalizujący się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, w szczególności z sektora ubezpieczeń. Absolwent Szkoły Prawa Brytyjskiego i Europejskiego.

Społecznie

Członek Nowoczesnej od maja 2017. Działacz ursynowskiego koła .N oraz grupy eksperckiej „Lepsza Polska” w zakresie prawnym.

Dzień dobry, nazywam się Kamil Krzemkowski kandyduję do Rady Dzielnicy Ursynów w okręgu nr 1 (Zielony Ursynów)

Działalność samorządowa na Ursynowie to działalność na rzecz mieszkańców, sąsiadów, nas wszystkich. Zielony Ursynów potrzebuje skutecznych i zdeterminowanych przedstawicieli, aby skoncentrować działania w naszej części Ursynowa i przyczynić się do jej właściwego rozwoju.

Moje priorytety w kadencji 2018-2023:

  • rozwój infrastruktury i przyłączy (w tym wodno-kanalizacyjnych)
  • zwiększenie dostępności miejsc użyteczności publicznej (place zabaw itp.)
  • poprawienie estetyki przestrzeni publicznej na Zielonym Ursynowie

Działalność radnego to przede wszystkim skuteczne i efektywne stanowienie prawa, gdzie moje doświadczenie jako prawnika przyczyni się do rozwoju naszej dzielnicy.

Skuteczność = rozwój.

Program dla Ursynowa Cele i zadania w kadencji 2018-2023

Dobry plan to pierwszy krok do sukcesu. Poznaj zobowiązania, jakie kandydaci Koalicji Obywatelskiej zaciągają wobec wyborców z Ursynowa. Zobacz, co zrobimy dla naszej dzielnicy w ciągu najbliższych 5 lat.

Chcesz wiedzieć więcej? Subskrybuj mój osobisty newsletter z informacjami na temat mojej aktywności na Ursynowie i nie tylko...

Karolina Zdrodowska Miejsce 1 w okręgu nr 2

Olga Górna Miejsce 2 w okręgu nr 1

Halina Kupiecka Miejsce 2 w okręgu nr 3

Kamil Oździński Miejsce 3 w okręgu nr 4

Jan Sobota Miejsce 7 w okręgu nr 2

Marek Kwiatkowski Miejsce 4 w okręgu nr 1

Łączy nas Ursynów! Kandydaci do Rady Dzielnicy

Mamy różne kompetencje i doświadczenia. Reprezentujemy różne grupy społeczne. Łączy nas miejsce, w którym żyjemy – Ursynów. Gwarantujemy świeże spojrzenie, nowoczesne rozwiązania oraz energię w działaniu. Głos oddany na nas nie będzie zmarnowany.

Kamil Krzemkowski Miejsce 6 w okręgu nr 1

Radosław Dębiec Miejsce 5 w okręgu nr 4

Marek Tomaszewski Miejsce 5 w okręgu nr 5

Piotr Kulik Miejsce 6 w okręgu nr 3