Prywatnie

Od urodzenia w Warszawie. 12 lat temu wybrała i pokochała Ursynów. Na ulicach naszej dzielnicy najczęściej można ją spotkać w towarzystwie czworonożnego przyjaciela – psa husky o imieniu Yaki. Amatorka pływania. Wegetarianka, cyklistka.

Zawodowo

Architekt, absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Na co dzień pracuje w prywatnej firmie projektowej. Ponadto, nauczyciel akademicki, dyrektor ds. programowych na kierunku Architektura w jednej z warszawskich uczelni wyższych, gdzie zarządza zespołem kilkudziesięciu osób i uczy projektowania studentów z całego świata. Absolwentka Ośrodka Studiów Amerykańskich UW.

Społecznie

Przewodnicząca Nowoczesnej na Ursynowie. Od 10 lat z determinacją walczy o zmiany na Ursynowie. Działała w Ursynowskim Forum Obywatelskim. Wolontariuszka w Klubie Seniora przy ul. Pięciolinii. Od 3 lat zaangażowana w lokalne inicjatywy Nowoczesnej: Weekend z .N, Mapa Potrzeb, akcja „Apteki” i wiele innych. Wspiera opozycję demokratyczną, ceni wolność i szanuje prawo.

Dzień dobry, nazywam się Karolina Zdrodowska kandyduję do Rady Dzielnicy Ursynów w okręgu nr 2 (Ursynów Północny)

Od trzech lat regularnie spotykamy się i rozmawiamy z mieszkańcami na temat ich oczekiwań wobec naszego najbliższego otoczenia. Kandydujemy do Rady Dzielnicy, by Wasze spostrzeżenia i uwagi przekuć w rzeczywistość. Nowocześnie myślimy i działamy. Gwarantujemy otwartość i świeże spojrzenie na lokalne potrzeby.

Moje priorytety w kadencji 2018-2023:

  • Rozbudowa i modernizacja szkół i żłobków – zwiększenie liczby dostępnych bezpłatnych miejsc w placówkach; walka z dwuzmianowością w szkołach
  • Nowoczesny park linearny nad tunelem Południowej Obwodnicy Warszawy oraz parki zieleni osiedlowej
  • Centra Aktywności Seniora z szeroką ofertą rekreacyjną i edukacyjną, zachęcającą do współpracy międzypokoleniowej
  • FabLab Ursynów – miejsce kreatywnego myślenia i wsparcie dla młodych oraz akcelerator dla startupów ursynowskich z programem szkoleń dla Przedsiebiorców

Jestem przekonana, że jako architekt będę potrafiła kompetentnie uczestniczyć w pracach Rady, przede wszystkim na odcinku polityki mieszkaniowej nowych inwestycji, planów miejscowych i ochrony środowiska.

Program dla Ursynowa Cele i zadania w kadencji 2018-2023

Dobry plan to pierwszy krok do sukcesu. Poznaj zobowiązania, jakie kandydaci Koalicji Obywatelskiej zaciągają wobec wyborców z Ursynowa. Zobacz, co zrobimy dla naszej dzielnicy w ciągu najbliższych 5 lat.

Chcesz wiedzieć więcej? Subskrybuj mój osobisty newsletter z informacjami na temat mojej aktywności na Ursynowie i nie tylko...

Karolina Zdrodowska Miejsce 1 w okręgu nr 2

Olga Górna Miejsce 2 w okręgu nr 1

Halina Kupiecka Miejsce 2 w okręgu nr 3

Kamil Oździński Miejsce 3 w okręgu nr 4

Jan Sobota Miejsce 7 w okręgu nr 2

Marek Kwiatkowski Miejsce 4 w okręgu nr 1

Łączy nas Ursynów! Kandydaci do Rady Dzielnicy

Mamy różne kompetencje i doświadczenia. Reprezentujemy różne grupy społeczne. Łączy nas miejsce, w którym żyjemy – Ursynów. Gwarantujemy świeże spojrzenie, nowoczesne rozwiązania oraz energię w działaniu. Głos oddany na nas nie będzie zmarnowany.

Kamil Krzemkowski Miejsce 6 w okręgu nr 1

Radosław Dębiec Miejsce 5 w okręgu nr 4

Marek Tomaszewski Miejsce 5 w okręgu nr 5

Piotr Kulik Miejsce 6 w okręgu nr 3

Chcesz porozmawiać? Zadzwoń do mnie: +48 505 941 129

Chętnie porozmawiam na tematy związane z naszą dzielnicą i najbliższym otoczeniem. Zachęcam do bezpośredniego kontaktu.