Prywatnie

Z Ursynowem związana od 1991 roku. Mieszkanka dzielnicy i absolwentka ursynowskiego LO im. Lajosa Kossutha. Wielbicielka tenisa stołowego, szlifująca warsztat pod okiem trenerów ursynowskiego klubu „Lupus Kabaty”. Fanka muzyki rockowej, wnętrzarstwa i designu użytkowego. Wokalistka, autorka tekstów, współzałożycielka śpiewającego duetu „Double Effect”.

Zawodowo

Absolwentka UW, wydziału Zarządzania z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami IT przy przedsięwzięciach strategicznych i operacyjnych. Specjalizuje się w metodykach kaskadowych i zwinnych zarządzania projektami. Duży nacisk kładzie na budżet, harmonogram oraz dostarczane efekty. W pracy zaangażowana i skuteczna, co potwierdzają wyróżnienia i dyplomy w zawodowym portfolio.

Społecznie

Wiceprzewodnicząca Nowoczesnej na Ursynowie. Liderka programu .N dla dzielnicy Ursynów, pomysłodawczyni i koordynatorka ogólnopolskiej akcji „weekend z .N”. Wspiera Ursynowskie Hospicjum Onkologiczne. Zaangażowana charytatywnie w organizację wielu inicjatyw: managerka zespołów muzycznych i organizatorka koncertów, koordynatorka Jarmarku Dominikańskiego w Warszawie (lata 2009-2014), wolontariuszka w domu dziecka przy ul. Łukowskiej.

Dzień dobry, nazywam się Olga Górna kandyduję do Rady Dzielnicy Ursynów w okręgu nr 1 (Zielony Ursynów, Stary Imielin)

Ursynów potrzebuje współpracy i efektów. Działalność samorządowa to nie uprawianie polityki, ale otwarcie na rozmowy z mieszkańcami, siła dialogu w oparciu o argumenty merytoryczne, uzasadnienia i transparentność jako standardy decyzji oraz szybkość i skuteczność działań jako mierniki efektywności.

Moje priorytety w kadencji 2018-2023:

  • zapewnienie opieki pediatrycznej oraz dyżuru ginekologicznego 24h w Szpitalu Południowym;
  • poszerzenie i modernizacja ulicy Płaskowickiej na odcinku od Roentgena do Puławskiej;
  • doinwestowanie oświaty, szkolnictwa i kultury w dzielnicy;
  • poprawa infrastruktury komunikacyjnej Zielonego Ursynowa.

Działalność polityczna to służba społeczna, w której moje doświadczenie w zarządzaniu projektami pomoże sprawnie realizować inwestycje dla mieszkańców.

Mądre decyzje. Sprawne działania.

Program dla Ursynowa Cele i zadania w kadencji 2018-2023

Dobry plan to pierwszy krok do sukcesu. Poznaj zobowiązania, jakie kandydaci Koalicji Obywatelskiej zaciągają wobec wyborców z Ursynowa. Zobacz, co zrobimy dla naszej dzielnicy w ciągu najbliższych 5 lat.

Chcesz wiedzieć więcej? Subskrybuj mój osobisty newsletter z informacjami na temat mojej aktywności na Ursynowie i nie tylko...

Karolina Zdrodowska Miejsce 1 w okręgu nr 2

Olga Górna Miejsce 2 w okręgu nr 1

Halina Kupiecka Miejsce 2 w okręgu nr 3

Kamil Oździński Miejsce 3 w okręgu nr 4

Jan Sobota Miejsce 7 w okręgu nr 2

Marek Kwiatkowski Miejsce 4 w okręgu nr 1

Łączy nas Ursynów! Kandydaci do Rady Dzielnicy

Mamy różne kompetencje i doświadczenia. Reprezentujemy różne grupy społeczne. Łączy nas miejsce, w którym żyjemy – Ursynów. Gwarantujemy świeże spojrzenie, nowoczesne rozwiązania oraz energię w działaniu. Głos oddany na nas nie będzie zmarnowany.

Kamil Krzemkowski Miejsce 6 w okręgu nr 1

Radosław Dębiec Miejsce 5 w okręgu nr 4

Marek Tomaszewski Miejsce 5 w okręgu nr 5

Piotr Kulik Miejsce 6 w okręgu nr 3

Chcesz porozmawiać? Zadzwoń do mnie: +48 506 75 65 30

Chętnie porozmawiam na tematy związane z naszą dzielnicą i najbliższym otoczeniem. Zachęcam do bezpośredniego kontaktu.